Idealna termika

Bieganie - oddychanie

Długi weekend minął wspaniale! Głównie pod względem

  • biegania
  • leniuchowania na świeżym powietrzu
  • psiacerków
  • owoców i lodów

Czyli dokładnie tak jak pierwszy letni weekend powinien wyglądać.

Lenistwo

Po krótkiej acz treściwej wizycie u rodziców udałam sie w kierunku centralnej Polski do rodziców B., na działeczkę w samym środku lasu, nieopodal jeziora. Brzmi jak bajka? Tak właśnie było! Wyluz totalny!

W sobote kolejny Key Run Workout#3 czyli długi bieg. A dokładniej 20-stka. Pierwsza moja 20-stka treningowa w tym roku! pobiegliśmy asfaltem, wzdłuż zalewu, przez wioski i lasy.Przez większość trasy (14 km) towarzyszył nam niezmordowany pies rodziców – Reks. Reksio jest wielkosci średniej krowy, a siły ma tyle co dorosły byczek. Niestety jest nieco narwany (inne psy, auta), dlatego przez wiekszość trasy biegł przy nodze Błażeja. Ja wolałam nie ryzykować poślizgu twarzą po asfalcie w razie W.

Bieganie z psem

Biegacze 20km

Długi bieg minął berdzo przyjemnie, tempem 6:24 min/km. Czyli nieco szybciej niz zakładano w planie. Pogoda była boska: chłodno + słońce.  Trasa ciekawa i urozmaicona i co najważniejsze asfaltowa (czyli szybsza). Rzadko zdarza mi się biegać po asfalcie tyle km.

Muszę przyznać, że długie wybiegania są 10000x przyjemniejsze w nowych, nieznanych okolicznościach!! Koniecznie muszę wyszukać jakieś nowe trasy u nas, na przyszłe długie niedzielne biegi! A teraz to sie dopiero zaczną.. W tą niedzielę 22km. Potem 25.  18. 25. 20.  I tak dalej. Oczywiście gdzieś w międzyczasie wpadną ze dwie 30-stki..  Kosmos!!

W niedziele z rana nie odczuwałam żadnych skutków długiego biegu, pogoda nadal piękna, no więc dawaj znowu buty na nogi i w drogę!

Niedzielne bieganie

Po 10 minutach, patrze, pędzi B na rowerze, ze sprzętem foto. Idealna termika do zdjęć (cytat). Nie można przepuścić takiej okazji..

Niedzielne bieganie

Na tamę, a potem kilka podbiegów.

Bieganie na tamie

Na koniec sprint do Bagiry, która już z wariowała na dziełce, że ją znowu zostawiliśmy samą;P

Bieganie z psem - Bagira

Bonus: akici uśmiech

Reklama