Tydzień 27.06 – 03.07

Biegowo wg. FIRSTa :

FIRST - tydzien 11
Tydzien 11

Wt Key Run Workout #1 10 km + Rower (praca)16.2km
Czw Key Run Workout #2 11km
Pią Power Joga (45 min)
Sob Joga Astanga (80 min)
Niedz Key Run Workout #3 23km (6:32min/km)

Suma przebiegnietych km: 44 km

Kolejny tydzień pięknie przeperacowany;) Jestem zadowolona, ze udało mi sie powrócić do jogi,. Mam nadzieję, ze tak juz zostanie, bo czuje jej zbawienna moc na moje ciało;) A dokładniej zakwasy wszędzie gdzie sie da;) Troche mało roweru do pracy, ale cały tydzień deszczowy, więc i ochoty specjalnej nie było. Niedzielny długi bieg – na plus. Weekend też. Zdam szczegółową relacje w następnym poście, jak zrucę fotki;)

Poprzednie tygodnie wyglądały tak:

Reklama

6 myśli w temacie “Tydzień 27.06 – 03.07

 1. Przem0 4 lipca 2011 / 20:54

  Ale ten świat mały 😉 na Twojego bloga trafiłem przez biegaczka.pl czytam z ciekawością bo również przygotowuje się do maratonu. Będzie to debiut a więc szukam cennych informacji, porad, podglądam plany treningowe(sporo tego!), i od dłuższego czasu sprawdzałem czy już dostałem numer startowy. Dzisiaj się pojawił 🙂 przeczytałem komentarze które niektórzy wpisali i patrzę trzy oczka niższy numer ma link do Twojego bloga 🙂
  życzę wytrwałości w treningu, gratuluje bloga i do zobaczenia na wrocławskiej trasie 😉
  pozdrawiam
  Przem0

 2. Kate 5 lipca 2011 / 06:54

  Przemek, pomyslałam: co mi tam, upublicznie się, w końcu to MWr jest jedym z celów prowadzenia bloga;) A wpisaowa tez wlasnie wpłaciłam i czekam na numer:)) Do zobaczenia gdzies na trasie;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.