Norwegofil – podsumowanie akcji

No właśnie.. wracając do nieszczęsnego Norwegofila. Z konkursu niestety niewiele wyszło. Faworyci odjechali w tempie światła, pozostawiając nas maluczkich dalekooooo w tyle. Tak czy tak, dzięki wielkie tym z Was, którzy postanowili, mimo upierdliwej aplikacji, oddać  na mnie głos na FB. Dzięki napływowi z bikestats, ruch na stronie i zainteresowanie konkursem było naprawdę spore. Niestety nie przekładało się to ani trochę na głosy oddane na moją norweską wyprawę w aplikacji konkursowej, bo większość moich głosów to znajomi “live”. Nie wiem czy odstraszyła nieszczęsna aplikacja na fejsie czy sam fakt łowienia na „lajki”. Szczerze, to sama bardzo rzadko biorę udział w tego typu akcjach…

stats

Cóż, wygląda na to, że tym razem kogo innego wywieje na daleką Północ. Bye, bye Norway! Tymczasem nam z Blasem  nie pozostaje mi nic innego, jak zająć się organizacją własnej wyprawy (a szykuje się dobra! będzie  o tym wkrótce). Pierwszy i najważniejszy krok w tym kierunku już wykonany. Bilet wyklikany!

Będzie trochę tego…

IMG_3009

… i tego:)

IMG_1720

PS: aktualnie ściskamy kciuki za inny konkursowy challenge: Flash jedzie 10 000 km na rowerze dookoła Europy. Dziennie ciśnie około 300!!! Tutaj znajdziecie opis całego przedsięwzięcia i na bieżąco relację live. Norwegofil może się przy tym schować głęboko..

Reklama

4 myśli w temacie “Norwegofil – podsumowanie akcji

 1. Ruda Blondynka 13 Maj 2012 / 07:37

  Oj upierdliwość aplikacji faktycznie mogła odstraszyć. Mnie się udało zagłosować mniej więcej za czternastym podejściem. Ale nic straconego, trzymam kciuki za plany wyprawowe!

 2. pepsieliot 13 Maj 2012 / 16:53

  ja próbowałam i nawet nie połapałam się czy się udało, pozdropozdro :))

 3. Kate 14 Maj 2012 / 06:46

  Dziewczynki, thanks anyway:)
  zastanawia mnie tylko tak ogromna różnica miedzy wygrwajacym (ponad 800) a kolejnymi (ok 150). Nie tylko Wy miałyście problem z oddaniem głosu;) niektórzy znajomi programiści webowi także.

 4. Rayo 14 Maj 2012 / 21:00

  upierdliwa aplikacja, to fakt, ale jak wspomniałam o konkursie u siebie na blogu, to kilku osobom nie stanęło to na przeszkodzie oddać na Was głos:)
  szkoda, że się nie udało, ale z pewnością zrekompensujecie to sobie na wspomnianym innym wypadzie:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.